2 1/2 Gulden

  • Nieuw kavel
#20: Nederland 2½ gulden Zilverbon Type 1914 - Prachtig

(Alm. 10-1c). Serienummer 365. Drie proefdrukken. Prachtig.

Hoogste bod: € 130,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 12:09

#21: Nederland 2½ gulden Zilverbon Specimen Type 1915 - UNC

(Alm. 10). Serienummer CR. UNC.

Hoogste bod: € 800,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 12:10

#22: Nederland 2½ gulden Zilverbon Type 1915 - UNC

(Alm. 11-2a). Serienummer R21805. Ronde perforaties. UNC.

Hoogste bod: € 275,00

#23: Nederland 2½ gulden Zilverbon Type 1918 - Fraai

(Alm. 12-2). Serienummer HB062295. Lichtelijk ingescheurd op verticale midden vouw. Fraai.

Hoogste bod: € 30,00

#24: Nederland 2½ gulden Zilverbon Type 1918 - Fraai +

(Alm. 12-6). Serienummer MI050713. Fraai +.

Hoogste bod: € 20,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 12:11

#25: Nederland 2½ gulden Zilverbon Type 1918 - Fraai -

(Alm. 12-6). Serienummer IZ053567. Fraai -.

Hoogste bod: € 10,00

#26: Nederland 2½ gulden Zilverbon Type 1938 - Prachtig +

(Alm.13-1b). Serienummer AA795391. Prachtig +.

Hoogste bod: € 19,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 12:12

#27: Nederland 2½ gulden Muntbiljet Type 1943 Wilhelmina - Prachtig

(Alm. 14). Serienummer ED652958. Prachtig.

Hoogste bod: € 24,00

#28: Nederland 2½ gulden Muntbiljet Type 1945 Wilhelmina II - Prachtig

(Alm. 15-1a). Serienummer L506064. Prachtig.

Hoogste bod: € 55,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 12:13

#29: Nederland 2½ gulden Muntbiljet Type 1945 Wilhelmina II - Prachtig

(Alm. 15-1c). Serienummer 1AP960791. Prachtig.

Hoogste bod: € 60,00

#30: Nederland 2½ gulden Muntbiljet Type 1945 Wilhelmina II - Prachtig +

(Alm. 15-1e). Serienummer AD903155. Blanco achterzijde. Prachtig +.

Hoogste bod: € 95,00

#31: Nederland 2½ gulden Muntbiljet Type 1945 Wilhelmina II - Zeer Fraai +

(Alm. 15-1f). Serienummer 1AE301169. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 34,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 12:14

Veilingnummer 1161: 15 MAART 2021 - BANKBILJETTEN

Start veiling: 15 mrt 2021 10:00