2 1/2 gulden

  • Nieuw kavel
#353: 2½ Gulden Willem I 1840. Zeer Fraai (Montage en gietgal).

Hoogste bod: € 55

#354: 2½ Gulden Willem I 1840. Zeer Fraai - (Opgewreven).

Hoogste bod: € 140

#355: 2½ Gulden Willem II 1841. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 502

#356: 2½ Gulden Willem II 1842. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 50

#357: 2½ Gulden Willem II 1843. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 55

#358: 2½ Gulden Willem II 1844. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 130

#359: 2½ Gulden Willem II 1845 zonder streep. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 25

#360: 2½ Gulden Willem II 1848. Prachtig - (gepoetst).

Hoogste bod: € 60

#361: 2½ Gulden Willem II 1848. Fraai +.

Hoogste bod: € 15

#362: 2½ Gulden Willem II 1849. Prachtig +.

Hoogste bod: € 130

#363: 2½ Gulden Willem III 1849. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 55

#364: 2½ Gulden Willem III 1850. Prachtig -.

Hoogste bod: € 45

Veilingnummer 1119: 4 JUNI 2020 - MUNTEN

Start veiling: 4 juni 12.30 uur