100 Gulden

  • Nieuw kavel
#177: Nederland 100 gulden Bankbiljet Type 1860 - Fraai +

(Alm. 114-10). Serienummer BT006703. Fraai +.

Hoogste bod: € 650

#178: Nederland 100 gulden Bankbiljet Type 1921 Grietje Seel - Zeer Fraai -

(Alm. 116-2). Serienummer AX076555. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 97

#179: Nederland 100 gulden Bankbiljet Type 1921 Luitspelende vrouw - Zeer Fraai -

(Alm. 117-3). Serienummer DG032507. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 22

#180: Nederland 100 gulden Bankbiljet Type 1930 Luitspelende vrouw - Fraai / Zeer Fraai

(Alm. 117-3). Serienummer AY057272. 3 minieme gaatjes. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 14

#181: Nederland 100 gulden Bankbiljet Type 1921 Luitspelende vrouw - Zeer Fraai / Prachtig

(Alm. 117-4). Serienummer EP102256. Replacement. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 40

#182: Nederland 100 gulden Bankbiljet Type 1921 Luitspelende vrouw - Zeer Fraai -

(Alm. 117-4). Serienummer EL045056. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 14

#183: Nederland 100 gulden Bankbiljet Type 1930 Luitspelende vrouw - Nagenoeg UNC

(Alm. 117-5). Serienummer KP051590. Stempel buiten omloop. Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 25

#184: Nederland 100 gulden Bankbiljet Type 1921 Luitspelende vrouw - Prachtig +

(Alm. 117-5). Serienummer JM065128. Prachtig +.

Hoogste bod: € 27

#185: Nederland 100 gulden Bankbiljet Type 1921 Luitspelende vrouw - Zeer Fraai +

(Alm. 117-5). Serienummer FH020025. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 19

#186: Nederland 100 gulden Muntbiljet Type 1943 Wilhelmina - UNC

(Alm. 118-1). Serienummer 000000. Specimen, ronde perforatie. UNC.

Hoogste bod: € 467

#187: Nederland 100 gulden Muntbiljet Type 1943 Wilhelmina - Fraai

(Alm. 118-1). Serienummer AA021940. Fraai.

Hoogste bod: € 260

#188: Nederland 100 gulden bankbiljet Type 1945 Geldzuivering -Nagenoeg UNC

(Alm 119-1a). Serienummer CB034783. Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 1.650

Veilingnummer 1161: 15 MAART 2021 - BANKBILJETTEN

Start veiling: 15 mrt 2021 10:00