10 Gulden

  • Nieuw kavel
#55: Nederland 10 gulden Bankbiljet Type 1878 - Zeer goed

(Alm. 33-6). Serienummer HN09684. Biljet heeft meerdere gaatjes. Zeer goed.

Hoogste bod: € 1.800,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 12:25

#56: Nederland 10 gulden Bankbiljet Type 1894 - Fraai +

(Alm. 34-4). Serienummer KF00987. Fraai +.

Hoogste bod: € 1.400,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 12:26

#57: Nederland 10 gulden bankbiljet Type 1904 Arbeid en Welvaart I - Zeer Goed

(Alm. 36-4b). Serienummer SA58043. Scheurtje aan bovenzijde en centrum gaatje. Zeer goed.

Hoogste bod: € 76,00

#58: Nederland 10 gulden bankbiljet Type 1921 Arbeid en Welvaart II - Zeer Fraai -

(Alm. 38-1b). Serienummer EL22986. Zeer Fraai-.

Hoogste bod: € 180,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 12:27

#59: Nederland 10 gulden bankbiljet Type 1921 Arbeid en Welvaart II - Fraai +

(Alm. 38-1b). Serienummer CM51888. Miniem centrumgaatje. Fraai.

Hoogste bod: € 70,00

#60: Nederland 10 gulden bankbiljet Type 1921 Arbeid en Welvaart II - Fraai -

(Alm. 38-1b). Serienummer CS01755. Fraai -.

Hoogste bod: € 65,00

#61: Nederland 10 gulden bankbiljet Type 1921 Arbeid en Welvaart II - Fraai -

(Alm. 38-1b). Serienummer HE16887. Fraai -.

Hoogste bod: € 75,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 12:28

#62: Nederland 10 gulden bankbiljet Type 1924 Zeeuws Meisje - Zeer Fraai

(Alm. 39-2b). Serienummer SO024456. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 50,00

#63: Nederland 10 gulden bankbiljet Type 1924 Zeeuws Meisje - Fraai / Zeer Fraai

(Alm. 39-2b). Serienummer KY067932. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 30,00

#64: Nederland 10 gulden bankbiljet Type 1933 Grijsaard -Nagenoeg UNC

(Alm 40-1a). Serienummer QK043726. Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 280,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 12:29

#65: Nederland 10 gulden bankbiljet Type 1933 Grijsaard -Zeer Fraai +

(Alm. 40-1a). Serienummer AG024616. 2 minimale gaatjes aan linkerzijde van het biljet. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 32,00

#66: Nederland 10 gulden bankbiljet Type 1933 Grijsaard -Zeer Fraai -

(Alm. 40-1a). Serienummer FU049345. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 29,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 12:30

Veilingnummer 1161: 15 MAART 2021 - BANKBILJETTEN

Start veiling: 15 mrt 2021 10:00