1 Gulden

  • Nieuw kavel
#1: Nederland 1 gulden Zilverbon Type 1914 - Prachtig

(Alm. 01-1c). Serienummer 400. Drie proefdrukken. Prachtig.

Hoogste bod: € 90,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 12:02

#2: Nederland 1 gulden Zilverbon Type 1914 - Zeer Goed

(Alm. 04-1b). Serienummer 423. Zeer Goed.

Hoogste bod: € 20,00

#3: Nederland 1 gulden Zilverbon Type 1916 - Fraai +

(Alm 02-2b). Serienummer AOD17410. Fraai +.

Hoogste bod: € 29,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 12:03

#4: Nederland 1 gulden Zilverbon Type 1938 - Zeer Fraai -

(Alm. 04-1a). Serienummer K465352. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 10,00

#5: Nederland 1 gulden Zilverbon Type 1938 - Nagenoeg UNC

(Alm. 04-1b). Serienummer GJ715295. Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 7,00

#6: Nederland 1 gulden Zilverbon Type 1938 - Zeer Fraai -

(Alm. 04-1b). Serienummer EU495616. Zwarte stempel buiten omloop gesteld. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 5,00

#7: Nederland 1 gulden Zilverbon Type 1938 - Fraai +

(Alm 04-1b). Serienummer GF472009. Stempel Waffen SS. Fraai +.

Hoogste bod: € 17,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 12:04

#8: Nederland 1 gulden Zilverbon Type 1938 - Zeer goed

Hoogste bod: € 5,00

#9: Nederland 1 gulden Muntbiljet Type 1943 Wilhelmina - Zeer Fraai / Prachtig

(Alm. 05-1). Serienummer FR190561. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 11,00

#10: Nederland 1 gulden Muntbiljet Type 1943 Wilhelmina - Zeer Fraai +

(Alm. 05-1). Serienummer FZ519274. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 40,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 12:05

#11: Nederland 5x 1 gulden Muntbiljet Type 1943 Wilhelmina I - Zeer Fraai

(Alm. 05-1a). Serienummer divers. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 25,00

#12: Nederland 1 gulden Muntbiljet Type 1945 Wilhelmina II - Nagenoeg UNC

(Alm. 06-1aa). Serienummer X407557. Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 55,00

Veilingnummer 1161: 15 MAART 2021 - BANKBILJETTEN

Start veiling: 15 mrt 2021 10:00