#5960 | Hollandse School, 20ste eeuw. Kopie naar Isaac Israëls, een carrousel.

Kavel verkocht
Onduidelijk gesigneerd rechtsonder, pastel op papier. Daarbij een reproductie naar Jan Schoonhoven.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt