#5660 | Een lot van zes porseleinen deksel kop en schotels met Famille rose Wu Shuang Pu decor, Gemerkt Xiangfeng. China, circa 1860.

Kavel onverkocht
Drie deksels met haarlijnen en minimale randschade. Eén deksel mist, één is stuk. Twee kommen hebben geen deksel. Kommen hebben haarlijnen en minimale randschade, één is gelijmd. Drie bordjes gaaf, twee met haarlijn en één met scherf. Afm. 15 x 12 cm.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt