Kavel 5384

Een set van twee porseleinen kop en schotels met Imari decor. Japan, 19e eeuw.

Eén kopje met chip en haarlijnen. Ø 13 cm.

€ 50,00
€ 70,00
5

Minimum volgend bod: € 75,00