#5336 | Een vijfdelig porseleinen kaststel met blauw bloemendecor. China, Qianglong.

Kavel verkocht
Eén vaas met restauratie en een met haarlijn. Deksels vastgelijmd. Afm. H: 27 cm. En H: 22 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt