Kavel 5335

Een set van zes porseleinen borden gedecoreerd met onsterfelijkheden, gemerkt in periode. China, Jiaging.

Eén bord heeft haarlijn en minimale randschade. Ø 23,5 cm.

€ 1.200,00
€ 2.500,00
14

Minimum volgend bod: € 2.600,00