Kavel 5333

Een lot van vier capucijner porseleinen kop en schotels met famille rose decor. China, 18e eeuw.

Chips en haarlijnen. Ø 13 cm.

€ 50,00
€ 340,00
28

Minimum volgend bod: € 360,00