#4997 | Jacob Campo Weyerman (1677 - 1747).

Kavel verkocht
De levens-beschryvingen der Nederlandsche konst-schilders en konst-schilderessen 1769. Uitgegeven: Den Haag, Wed. E. Boucquet, H. Scheurleer, F. Boucquet en J. de Jongh in vier delen. Daarbij een serie van drie boekjes 19de eeuw. Banden los en beschadigd. Papierranden beschadigd.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt