#4874 | Alfred Louis Daguet (1875 -1942). Een houten doosje met gedreven koperbeslag waarop vleermuismotieven. Gesigneerd en gedateerd 3/06 ad onderzijde.

Kavel verkocht
Sleutel manco. Afm. H: 13,5 cm, B: 18,5 cm, D: 8,5 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt