Kavel 4854

Een set van twee aardewerk cachepots. Gemerkt: De Porceleyne Fles. Delft 20e eeuw.

Eén chip aan standring. Afm. 14 x 16 cm.

€ 5,00
€ 21,00
10

Minimum volgend bod: € 23,00