Kavel 4727

Meike Sund (Den Haag 1923).

Schaatsende nonnen. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd "1980" rechtsonder. Afm. 39 x 39 cm.

Minimum volgend bod: € 175,00