Kavel 4726

Ivan Rabuzin (Ključ, Kroatië 1919 - 2008 Zagreb).

Bomen. Olieverf op doek. Gesigneerd verso. Afm. 30 x 42 cm.

€ 500,00
€ 800,00
8

Minimum volgend bod: € 800,00