#4724 | Ciano Siewert (Geb. 1943 Rotterdam.)

Kavel verkocht
Gezicht op Pampus. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Toegevoegd een olieverf op paneel. Gesigneerd "J.H. Oostendorp" (= Jan Harm Oostendorp (1896-1979)). Strandgezicht Texel. Afm. 53,5 x 74 cm en kleiner.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt