Kavel 4720

Salomon "Sal" Meijer (Amsterdam 1877 - 1968 Blaricum).

Amsterdams grachtgezicht, vermoedelijk hoek Leidsegracht / Keizersgracht. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder. Herkomst Galerie Mokum, Amsterdam. Afm. 30 x 23 cm.

€ 1.000,00
€ 1.900,00
10

Minimum volgend bod: € 2.000,00