Kavel 4719

Jacob Nieweg (Hogebeintum, Ferwerderadiel 1877-1955 Amersfoort)

Terras aan Boulevard De Ruiter te Vlissingen. Olieverf op doek. Gesigneerd met initialen en gedateerd "1935" linksonder. Afm. 50 x 70 cm.

€ 800,00
€ 1.300,00
9

Minimum volgend bod: € 1.400,00