Kavel 4699

Boris Nicolaïev (Rusland 1925 - 2017).

Een jonge vrouw in een interieur. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd "96" rechtsonder. Nogmaals gesigneerd en geannoteerd verso. Afm. 87 x 72 cm.

€ 250,00
€ 480,00
15

Minimum volgend bod: € 440,00