#4495 | Jef Louis van Leemputten (Werchter 1865-1948)

Kavel verkocht
Een middeleeuws dorpsfeest. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechtsonder. Afm. 20 x 30 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt