Kavel 4486

Porte montre zilver.

Zakhorloge standaard gevormd van gegoten rocailles. W. Burger & Zonen, 20e eeuw, Keurtekens: meesterteken, zwaardje - lichte gebruikssporen. H 10 cm, 25 gram, 835/1000.

Pre-bid eindigt over: -
€ 25,00
€ 25,00

Minimum volgend bod: € 27,00