#4486 | Porte montre zilver.

Kavel verkocht
Zakhorloge standaard gevormd van gegoten rocailles. W. Burger & Zonen, 20e eeuw, Keurtekens: meesterteken, zwaardje - lichte gebruikssporen. H 10 cm, 25 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt