#4451 | Zakhorloge met afbeelding van klok - Herenzakhorloge - Handopwindbaar - 1900.

Kavel verkocht
Staat: Goed - Materiaal kast: zilver - Diameter: 51 mm - Mineraalglas - Gewicht: 71 gram. Stopt na korte tijd met lopen.<br /><br /> <p><strong><em><u>Zilveren zakhorloge, &lsquo;Anoniem&rsquo; +/- 1900&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; &nbsp;&nbsp;&nbsp;</u></em></strong></p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Omschrijving:</strong> Zilveren zakhorloge, diameter: 51,6 mm, dikte: 15,2 mm, gewicht: 71,9&nbsp; gram. Het horloge is vermoedelijk gemaakt in Zwitserland omstreeks 1900. Het uurwerk is voorzien van een Engels ankergang echappement en is niet gesigneerd. De emaille wijzerplaat heeft een afbeelding van een klok, met een kleine wijzerplaat op 12 uur waarop de tijd wordt aangegeven. Verder is er een bewegende slinger zichtbaar op 6 uur en heeft het horloge een grote centrale secondewijzer. De kast is gemaakt van zilver en heeft een guilloche patroon aan de achterzijde.</p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Staat:</strong> Het horloge is in goede staat. De kast heeft een aantal deukjes en krasjes. De deksels sluiten goed. De kroon heeft wat slijtage. Het uurwerk loopt na opdraaien maar stopt na enige tijd met lopen. De wijzerplaat is in goede staat maar heeft aan de linkerzijde twee haarlijntjes. De wijzers zijn in goede staat. Het glas is origineel en heeft geen krassen of beschadigingen.&nbsp;</p>
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt