#4437 | Zakhorloge Waltham "Riverside" - Herenzakhorloge - Handopwindbaar - 1899.

Kavel onverkocht
Staat: Goed - Materiaal kast: geelgoud - Diameter: 46 mm - Mineraalglas - Gewicht: 71 gram.<br /><br /> <p><strong><em><u>Gouden zakhorloge, Waltham &lsquo;Riverside&rsquo;, +/-1899</u></em></strong></p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Omschrijving:</strong> Gouden zakhorloge, diameter: 46,5 mm, dikte: 13,3 mm, gewicht: 71,7 gram. Het uurwerk is gemaakt door de &ldquo;American Waltham Watch Company&rdquo;, model &lsquo;Riverside&rsquo;, serienummer &ldquo;7158878&rdquo;, gemaakt omstreeks 1899. Het uurwerk is voorzien van 17 lagerstenen in geschroefde gouden chatons, een compensatiebalans met Breguet-spiraalveer en fijn-afstelling.&nbsp; De kast is gemaakt door de &ldquo;Western Watch Case Company&rdquo; en is voorzien van een goudmerk (14K U.S. Assay). De achterzijde van de kast is voorzien van een guilloche patroon. De wijzerplaat is voorzien van Arabische cijfers en geblauwde wijzers.</p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Staat:</strong> De staat van het horloge is goed. De kast is in goede staat, met enkele lichte deukjes en krassen. De kroon vertoont lichte slijtage. Het uurwerk wind soepel op en loopt met een sterke amplitude. De wijzerplaat is in goede staat, met een licht haarlijntje tussen 5-6 uur. De wijzers zijn in goede staat en diepblauw van kleur, alleen de secondewijzer is iets verkleurd. Het glas is een origineel mineraalglas en heeft geen krassen.</p>

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt