#4429 | Invicta zakhorloge savonette kwartierrepetitie + chronograaf - Herenzakhorloge - Handopwindbaar - 1900.

Kavel onverkocht
Staat: Gebruikt - Materiaal kast: geelgoud - Diameter: 59 mm - Mineraalglas - Gewicht: 130 gram. Ratelt bij opwinden.<br /><br /> <p><strong><em><u>Invicta gouden savonette zakhorloge met chronograaf &amp; kwartierrepetitie, +/- 1900</u></em></strong></p> <p><strong><em><u>&nbsp;</u></em></strong></p> <p><strong>Omschrijving:</strong> Gouden zakhorloge, gemaakt in Zwitserland omstreeks 1900. Diameter: 59,2 mm, dikte: 15,6 mm, gewicht: 130,7 gram. Het uurwerk is voorzien van een chronograaf (centrale secondewijzer) en een kwartierrepetitie slagwerk. De chronograaf wordt bediend met de drukknop op 2 uur, het slagwerk wordt geactiveerd met de drukknop op 6 uur. De emaille wijzerplaat is voorzien van Arabische cijfers en gesigneerd met &ldquo;Invicta&rdquo;. De gouden kast is voorzien van diverse goudkeurmerken (14 karaats).</p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Staat:</strong> De staat van het zakhorloge is redelijk. De kast heeft een aantal lichte deukjes en krassen. Alle deksels sluiten goed. Het uurwerk loopt goed na opdraaien, met sterke amplitude, maar ratelt bij het opwinden. Het slagwerk functioneert naar behoren en heeft een heldere klank. De chronograaf functioneert naar behoren. De wijzerplaat is in goede staat zonder haarlijntjes of beschadigingen. De wijzers zijn origineel en in goede staat, de kleine secondewijzer is ooit vervangen. Het glas is een vervangend glas van plastic en in goede staat. Het glas voor het uurwerk is ook een vervangend acrylglas.</p>

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt