#4428 | Zakhorloge (ankergang) voor de Chinese markt - Herenzakhorloge - Handopwindbaar - 1815.

Kavel verkocht
Staat: Goed - Materiaal kast: zilver - Diameter: 55 mm - Plexiglas - Gewicht: 90 gram - Opwindsleutel, glas is vervangen.<br /><br /> <p><strong><em><u>Zilveren ankergang zakhorloge voor de Chinese markt +/- 1815</u></em></strong></p> <p><strong><em><u>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; </u></em></strong></p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Omschrijving:</strong> Zilveren zakhorloge, diameter: 55,5 mm, dikte: 23,8 mm, gewicht: 90,7&nbsp; gram. Het horloge is vermoedelijk gemaakt in Zwitserland omstreeks 1815, bestemd voor de Chinese markt.&nbsp; Het uurwerk is voorzien van een anker echappement en is niet gesigneerd. Het uurwerk is volledig gegraveerd en heeft geblauwde schroeven. De emaille wijzerplaat heeft voorstellingen met diverse bewegende elementen. Er is een bewegende vis zichtbaar, evenals draaiende wieken van de molen en een bewegende slinger. Daarnaast heeft het horloge een centrale secondewijzer en een kleine wijzerplaat voor de tijdsaanduiding op 12 uur. De kast is gemaakt van zilver en is niet gegraveerd, en is voorzien van Engelse zilverkeurmerken (sterling, Londen en jaarletter &ldquo;U&rdquo;). Het achterdeksel wordt geopend met een drukknop op de pendant. Het uurwerk kan bezichtigd worden door een glazen deksel. Er zijn twee sleuteltjes aanwezig&nbsp; bij het horloge.</p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Staat:</strong> Het horloge is in goede staat. De kast heeft een aantal lichte deukjes en krasjes, de scharnieren werken goed en de deksels sluiten goed. Het uurwerk loopt goed. Vanwege de ouderdom kan de nauwkeurigheid niet gegarandeerd worden. De wijzerplaat is in zeer goede staat zonder beschadigingen. De wijzers zijn origineel en in goede staat. Het glas is een vervangend glas en is gemaakt van plastic, in het glas zitten oneffenheden. &nbsp;&nbsp;</p>
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt