#4427 | Zakhorloge duplex voor de Chinese markt - Herenzakhorloge - Handopwindbaar - 1850.

Kavel verkocht
Staat: Goed - Materiaal kast: zilver - Diameter: 56 mm - Mineraalglas - Gewicht: 103 gram - Geen sleuteltje aanwezig.<br /><br /> <p><strong><em><u>Zilveren zakhorloge Duplex, &lsquo;Anoniem&rsquo; +/- 1850</u></em></strong></p> <p><strong><em><u>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; </u></em></strong></p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Omschrijving:</strong> Zilveren zakhorloge, diameter: 56,4 mm, dikte: 19,1 mm, gewicht: 103,0&nbsp; gram. Het horloge is vermoedelijk gemaakt in Zwitserland omstreeks 1850, bestemd voor de Chinese markt.&nbsp; Het uurwerk is voorzien van een Duplex echappement en is niet gesigneerd. Het uurwerk is volledig gegraveerd en heeft geblauwde schroeven. De emaille wijzerplaat is voorzien van romeinse cijfers. De kast is gemaakt van zilver en is niet gegraveerd, het achterdeksel wordt geopend met een drukknop op de pendant. Het uurwerk kan bezichtigd worden door een glazen deksel. Er is geen sleuteltje aanwezig, er is wel een zilveren ketting aanwezig (gemerkt 925).</p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Staat:</strong> Het horloge is in goede staat. De kast heeft een aantal lichte deukjes en krasjes, de scharnieren werken goed en de deksels sluiten goed. Het uurwerk loopt goed. Vanwege de ouderdom kan de nauwkeurigheid niet gegarandeerd worden. De wijzerplaat is in zeer goede staat zonder beschadigingen. De wijzers zijn origineel en in goede staat. Het glas is origineel en heeft geen krassen of beschadigingen.&nbsp;</p>
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt