#4426 | Zakhorloge/rijtuighorloge - Herenzakhorloge - Handopwindbaar - 1910.

Kavel verkocht
Staat: Goed - Materiaal kast: zilver - Diameter: 77 mm - Mineraalglas - Gewicht: 272 gram.<br /><br /> <p><strong><em><u>Extreem groot zilveren zakhorloge, +/- 1910</u></em></strong></p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Omschrijving:</strong> Zilveren zakhorloge, diameter: 77 mm, dikte: 24 mm, gewicht: 272 gram. Het horloge is gemaakt in Zwitserland/Frankrijk omstreeks 1910. De kast is voorzien van zilverkeurmerken (0,800).&nbsp; Onder het stofdeksel zit een glaasje waardoor het uurwerk gezien kan worden. De emaille wijzerplaat is voorzien van Romeinse cijfers. Deze grote zakhorloges werden gebruikt als bureauklok of rijtuighorloge.</p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Staat:</strong> De staat van het zakhorloge is goed. De zilveren kast heeft een aantal deukjes en krassen. Alle deksels sluiten goed. Het uurwerk loopt na opdraaien, vanwege de leeftijd kan de nauwkeurigheid kan niet gegarandeerd worden. De emaille wijzerplaat heeft een beschadiging op 8 uur en een aantal haarlijntjes. De wijzers zijn origineel en in goede staat, de secondewijzer is licht verbogen. Het glas is origineel mineraalglas en vrij van krassen.</p>
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt