#4425 | Zakhorloge snek ankergang "Josh Johnson, Liverpool" - Herenzakhorloge - Handopwindbaar - 1889.

Kavel onverkocht
Staat: Gebruikt - Materiaal kast: geelgoud - Diameter: 53 mm - Mineraalglas - Gewicht: 156 gram - Ketting.<br /><br /> <p><strong><em><u>Gouden zakhorloge, Josh Johnson Liverpool, 1889</u></em></strong></p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Omschrijving:</strong> Gouden zakhorloge, gemaakt door Josh Johnson in Liverpool, omstreeks 1889. Diameter: 53,6mm, dikte: 20,4 mm, gewicht: 156 gram. Het uurwerk heeft een snek en Engelse ankergang. Daarnaast heeft het horloge zgn. Liverpool windows, extreem grote lagerstenen welke kenmerkend zijn voor zakhorloges gemaakt in Liverpool. De balanskloof is gegraveerd met &ldquo;patent detached&rdquo; en voorzien van versieringen. Het uurwerk is gesigneerd met &ldquo;Josh Johnson Liverpool 4325&rdquo;. Het originele stofdeksel is bij het uurwerk aanwezig. De gouden kast is voorzien van goudkeurmerken (18K, Chester en jaarletter F) en serienummer &ldquo;4325&rdquo;.</p> <p>De wijzerplaat tevens gemaakt van goud en voorzien van opgelegde Romeinse cijfers en gouden versieringen in diverse kleuren. Aan het horloge zit &nbsp;een korte ketting met diverse gouden ornamenten en een opwindsleutel aanwezig.</p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Staat:</strong> Het horloge verkeerd in gebruikte staat. De gravure op de kast is grotendeels afgesleten en het achterdeksel heeft een aantal deukjes. De deksel sluiten netjes. Het uurwerk tikt na opdraaien en loopt de gehele snek ketting af. Het uurwerk is niet getest op nauwkeurigheid. De wijzerplaat is in perfecte staat. De urenwijzer en minutenwijzer hebben niet dezelfde kleur.&nbsp; Het glas is een origineel bol mineraalglas.</p>

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt