#4423 | Zakhorloge in de vorm van schedel (ivoor) - Herenzakhorloge - Handopwindbaar - 1800.

Kavel verkocht
Staat: Goed - Materiaal kast: zilver - Diameter: 44 mm - Gewicht: 104 gram - zilveren ketting, schedel is gemaakt van ivoor.<br /><br /> <p><strong><em><u>Ivoren schedel zakhorloge, &lsquo;anoniem&rsquo; +/- 1800</u></em></strong></p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Omschrijving:</strong> Ivoren zakhorloge, diameter: 38,3 mm, dikte: 44,8 mm, gewicht: 104,8 gram. De herkomst is onbekend. Het horloge is waarschijnlijk omstreeks 1800 gemaakt. Het uurwerk is een Frans/Zwitsers snek spillegang uurwerk. De kast is gemaakt ivoor en zilver en heeft de vorm van een schedel. De kaak kan open scharnieren om de wijzerplaat te zien.&nbsp; Het scharnier is gemaakt van zilver. Er is een zilveren ketting aanwezig met schakels in de vorm van schedels en een sleuteltje in de vorm van een schedel (op slot gekeurd STG925)</p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Staat:</strong> Het horloge is in goede staat.&nbsp; Het uurwerk loopt na opdraaien en loopt de gehele snek ketting af. Vanwege de leeftijd kan de nauwkeurigheid niet gegarandeerd worden. De emaille wijzerplaat heeft een aantal beschadigingen.&nbsp; De wijzers zijn origineel en in goede staat. De ketting is in goede staat.</p>
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt