#4422 | Zakhorloge snek spillegang "Ainsworth, Liverpool" - Herenzakhorloge - Handopwindbaar - 1814.

Kavel onverkocht
Staat: Goed - Materiaal kast: zilver - Diameter: 55 mm - Mineraalglas - Gewicht: 151 gram - Opwindsleutel.<br /><br /> <p><strong><em><u>Zilveren zakhorloge Snek Spillegang, &lsquo;Ainsworth Liverpool&rsquo;, +/- 1814&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; </u></em></strong></p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Omschrijving:</strong> Zilveren zakhorloge, diameter: 55,7 mm, dikte: 26,8 mm, gewicht: 151 &nbsp;gram. Het horloge is gemaakt in Engeland omstreeks 1814.&nbsp; Het uurwerk is een snek spillegang uurwerk, gesigneerd met &lsquo;Ainsworth, Liverpool N. 6380&rsquo;. De emaille wijzerplaat is voorzien van Arabische cijfers. De kasten zijn gemaakt van zilver en voorzien van zilverkeurmerken (sterling zilver, Birmingham en jaarletter &ldquo;q&rdquo;).&nbsp; Er zijn twee sleuteltjes aanwezig om het horloge op te winden en verzetten.</p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Staat:</strong> Het horloge is in goede staat. De kasten hebben een aantal lichte deukjes en krasjes. Het uurwerk loopt na opwinden en loopt de snek-ketting geheel af. Vanwege de ouderdom kan de nauwkeurigheid niet gegarandeerd worden. De wijzerplaat heeft een haarlijntje op 9 uur en een missend chipje bij het gat voor de wijzers. De wijzers zijn origineel en in goede staat, de minutenwijzer is ooit vervangen. Het glas is origineel en goede staat en heeft geen krassen. &nbsp;</p>

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt