#4417 | Zakhorloge snek spillegang met kwartierrepetite "Francois Reymond" - Herenzakhorloge - Handopwindbaar - 1800.

Kavel onverkocht
Staat: Goed - Materiaal kast: zilver - Diameter: 57 mm - Mineraalglas - Gewicht: 128 gram - Geen sleuteltje aanwezig. Drukknop slagwerk heeft wat speling.<br /><br /> <p><strong><em><u>Zilveren Snek Spillegang zakhorloge met kwartierrepetitie, &lsquo;Francois Reymond&rsquo;, +/- 1800</u></em></strong></p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Omschrijving:</strong> Zilveren zakhorloge, diameter: 57,5 mm, dikte: &nbsp;21,7 mm, gewicht: 128,4 gram. Het horloge is gemaakt in Neuchatel, Zwitserland, omstreeks 1800.&nbsp; Het uurwerk is een snek spillegang uurwerk, op het stofdeksel gesigneerd met &lsquo;Francois Reymond a Neuchatel&rsquo;, en is voorzien van een kwartierrepetitie slagwerk. Het slagwerk wordt geactiveerd door op de pendant te drukken. De emaille wijzerplaat is voorzien van Arabische cijfers en een sleutelgat voor het opwinden. De kast is gemaakt van zilver.&nbsp; Er is geen sleuteltje aanwezig om het horloge op te winden en verzetten.</p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Staat:</strong> Het horloge is in goede staat. De kasten hebben een aantal lichte deukjes en krasjes, de deksels sluiten goed. Het uurwerk loopt na opwinden en loopt de snek-ketting geheel af. Vanwege de ouderdom kan de nauwkeurigheid niet gegarandeerd worden. Het slagwerk functioneert naar behoren, &nbsp;maar klinkt een beetje dof en de drukknop/pendant heeft wat speling. De wijzerplaat heeft een paar kleine haarlijntjes langs de rand en een aantal kleine krasjes. De minutenwijzer is origineel, de urenwijzer is ooit vervangen. Het glas is origineel, in goede staat en heeft enkele krasjes.</p>

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt