#4411 | Zakhorloge snek spillegang "John Burton, Londen" - Herenzakhorloge - Handopwindbaar - 1770.

Kavel onverkocht
Staat: Goed - Materiaal kast: geelgoud - Diameter: 40 mm - Mineraalglas - Gewicht: 92 gram - Opwindsleutel.<br /><br /> <p><strong><em><u>Gouden zakhorloge Snek Spillegang, John Burton, Londen &rsquo;, +/- 1770&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; </u></em></strong></p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Omschrijving:</strong> Gouden zakhorloge, diameter: 40,7 mm, dikte: 30,3 mm, gewicht: 92,5&nbsp; gram. Het horloge is gemaakt in Little Square, Londen, Engeland omstreeks 1770.&nbsp; Het uurwerk is een snek spillegang uurwerk, gesigneerd met &lsquo;John Burton, Little Square, Londen, 285&rsquo;. De emaille wijzerplaat is voorzien van Romeinse cijfers. De kast bestaat uit twee delen die uit elkaar kunnen scharnieren, deze constructie is ontworpen om een tweede kast te vervangen. De achterzijde van de kast is voorzien van opgelegde gouden decoraties en een cabochon geslepen amethist. De kast zijn gemaakt van goud en voorzien van goudkeurmerken (keurmerk 18K en &ldquo;HM&rdquo;). Er is een sleuteltje aanwezig op het horloge op te winden en gelijk te zetten.</p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Staat:</strong> Het horloge is in goede staat. De kast heeft een aantal lichte deukjes en krasjes, de scharnieren werken goed en de deksels sluiten goed. Het uurwerk loopt na opwinden en loopt de snek-ketting geheel af. Vanwege de ouderdom kan de nauwkeurigheid niet gegarandeerd worden. De wijzerplaat is in zeer goede staat en heeft enkele zeer lichte krasjes, en een haarlijntje in het midden. De wijzers zijn origineel en in goede staat. Het glas is origineel en in zeer goede staat, en heeft enkele lichte krasjes.</p>

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt