#4408 | Zakhorloge met kwartierrepetitie - Dameszakhorloge - Handopwindbaar - 1820.

Kavel onverkocht
Staat: Gebruikt - Materiaal kast: ros&eacute;goud - Diameter: 33 mm - Mineraalglas - Gewicht: 32 gram - Opwindsleutel. Stopt na korte tijd met lopen.<br /><br /> <p><strong><em><u>Gouden Snek dames zakhorloge met kwartierrepetitie, &lsquo;anoniem&rsquo;, +/- 1820</u></em></strong></p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Omschrijving:</strong> Gouden dames zakhorloge, diameter: 33,8 mm, dikte:&nbsp; 13,4 mm, gewicht: 32,4 gram. Het horloge is gemaakt in Frankrijk/Zwitserland, omstreeks 1800.&nbsp; Het uurwerk is een snek cylindergang uurwerk, is niet gesigneerd en is voorzien van een kwartierrepetitie slagwerk. Het slagwerk wordt geactiveerd door op de pendant te drukken, en de hamers slaan aan de binnenzijde van de kast. De emaille wijzerplaat is voorzien van Arabische cijfers en een sleutelgat voor het opwinden. De kast is gemaakt van ros&eacute; goud, het goudgehalte is gecontroleerd met een spectrometer (14 karaat).&nbsp; Er is een sleuteltje aanwezig om het horloge op te winden en verzetten.</p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Staat:</strong> Het horloge is in redelijke staat. De kast heeft een aantal deukjes en krasjes, het deksel sluit redelijk. Het uurwerk loopt na opwinden maar stopt na enige tijd met lopen. Het slagwerk functioneert naar behoren. De wijzerplaat heeft meerdere beschadigingen langs de rand en het sleutelgat, en zit los. De wijzers zijn origineel en in goede staat. Het glas is origineel, in goede staat en heeft enkele krasjes.</p>

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt