#4407 | Zakhorloge snek spillegang "anoniem" - Dameszakhorloge - Handopwindbaar - 1810.

Kavel verkocht
Staat: Gebruikt - Materiaal kast: geelgoud - Diameter: 34 mm - Mineraalglas - Gewicht: 27 gram - Loopt niet.<br /><br /> <p><strong><em><u>Gouden dames &nbsp;zakhorloge Snek Spillegang, &lsquo;Anoniem&rsquo; +/- 1810&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; </u></em></strong></p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Omschrijving:</strong> Gouden zakhorloge, diameter: 34,9 mm, dikte: 11,9 mm, gewicht: 27,6&nbsp; gram. Het horloge is vermoedelijk gemaakt in Frankrijk/Zwitserland omstreeks 1810.&nbsp; Het uurwerk is een snek spillegang uurwerk, en is niet gesigneerd. De wijzerplaat is gemaakt van goud en is voorzien van een guilloche gravure. De kast zijn gemaakt van goud en is langs de randen bezet met zaadparels. Daarnaast is de achterzijde voorzien van een guilloche gravure en opgevuld met blauwe emaille. De kast is niet voorzien van en goudkeurmerk, de kast is met een spectrometer getest (18 karaat). Er is een sleuteltje aanwezig.</p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Staat:</strong> Het horloge is in redelijke staat. De kast heeft een aantal lichte deukjes en krasjes, de scharnieren werken goed en de deksels sluiten redelijk. Het uurwerk loopt niet, de balans is in orde. De wijzerplaat heeft een paar beschadigingen en een deukje bij het opwindgat. De wijzers zijn origineel en in goede staat. Het glas is waarschijnlijk ooit vervangen maar is wel een oud mineraalglas.</p>
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt