#4404 | Zakhorloge snek spillegang ''Edward Prior, Londen" - Herenzakhorloge - Handopwindbaar - 1765.

Kavel verkocht
Staat: Goed - Materiaal kast: zilver - Diameter: 54 mm - Mineraalglas - Gewicht: 146 gram - Doos en ketting.<br /><br /> <p><strong><em><u>Zilveren zakhorloge Snek Spillegang, &lsquo;Edward &nbsp;Prior, Londen &rsquo;, +/- 1765&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; </u></em></strong></p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Omschrijving:</strong> Zilveren zakhorloge, diameter: 54,5 mm, dikte: 28,3 mm, gewicht: 146,8&nbsp; gram. Het horloge is gemaakt in Londen, Engeland, omstreeks 1765. Het uurwerk is een snek spillegang uurwerk, gesigneerd met &lsquo;Edward &nbsp;Prior, Londen, 76084&rdquo;. Het horloge is gemaakt voor de Turkse markt. De emaille wijzerplaat is voorzien van Turkse cijfers. Het horloge is voorzien van vier kasten, allen gemaakt van zilver, met uitzondering van de buitenste kast. De binnenste kast is glad, de tweede kast is gegraveerd en de derde kast is gegraveerd en bekleed met schildpad schild. De buitenste kast is gemaakt van hout en bekleed met leer. Aan het horloge zit een ketting met een sleuteltje.</p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Staat:</strong> Het horloge is in goede staat. De kasten hebben een aantal kleine deukjes en krasjes, bij de buitenste kast ontbreken enkele stukjes schildpad. Alle kasten sluiten goed. Het uurwerk loopt na opwinden en loopt de snek-ketting geheel af. Vanwege de ouderdom kan de nauwkeurigheid niet gegarandeerd worden. De wijzerplaat is in zeer goede staat en heeft geen beschadigingen. De wijzers zijn origineel en in goede staat, beide wijzers hebben wat lichte corrosie, de urenwijzer is licht verbogen. Het glas is vervangen aangezien het iets te klein is en verlijmd is langs de rand&nbsp; &nbsp;</p>
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt