Kavel 2302

Lippenstift koker goud.

Gedeeltelijk gematteerde koker met diabolo vormige dop. 20e eeuw, Keurtekens: 585 - lichte gebruikssporen. L 5,5cm, 15 gram, 585/1000.

€ 250,00
€ 260,00
2

Minimum volgend bod: € 270,00