Kavel 2301

Beursje 14kt goud.

Zeer fraai malienkolder uitgevoerd afgewerkt met parelkraaltjes. Nederland, 20e eeuw, Keurtekens: 585 - gebruikssporen. H 8cm, 32 gram, 585/1000.

Minimum volgend bod: € 600,00