Kavel 2300

(5) delige necessaire goud.

Strak uitgevoerd model in ivoren etui met druksluiting, 1 handvat schaartje los. 20e eeuw, Keurtekens: eikenblad, meesterteken - gebruikssporen, krasjes. 25 gram, 585/1000.

Minimum volgend bod: € 600,00