Kavel 2299

Geboortesetje Tiffany & Co. zilver.

Uitgevoerd met meegegoten boerderijdieren. USA, Tiffany & Co, 20e eeuw, Keurtekens: meesterteken, sterling 925. 243 gram, 925/1000.

€ 180,00
€ 180,00

Minimum volgend bod: € 190,00