Kavel 2297

Museaal tafelstuk, broodmand zilver.

De buitenkant met gegoten en geciseleerde bloemen daartussen 4 ovale medaillons met graveringen van onder andere muziek- en meetinstrumenten, Vrijmetselaarij?. De handvatten in vorm van grote zware ramskoppen met ringen. Nederland, Den Haag, Martinus van Stapele (1757-1803), 1786, keurtekens: ooievaar, P, meesterteken Martinus van Stapele, staande leeuw - 12 x 35 x 22,7 cm, 1286 gram, 835/1000.

€ 3.000,00
€ 9.000,00
19

Minimum volgend bod: € 9.500,00