Kavel 2297: Museaal tafelstuk, broodmand zilver.

De buitenkant met gegoten en geciseleerde bloemen daartussen 4 ovale medaillons met graveringen van onder andere muziek- en meetinstrumenten, Vrijmetselaarij?. De handvatten in vorm van grote zware ramskoppen met ringen. Nederland, Den Haag, Martinus van Stapele (1757-1803), 1786, keurtekens: ooievaar, P, meesterteken Martinus van Stapele, staande leeuw - 12 x 35 x 22,7 cm, 1286 gram, 835/1000.

BIEDGEGEVENS

Bied informatie
Minimum volgend bod € 3.000,00
Opgeld (incl. BTW) 22,5%
Biedingen 0
Datum start27-8-2019 05:28:00
Datum einde9-10-2019 06:00:00
Prebid sluit over21 dagen 2 uur 14 minuten
50% Complete