Kavel 2292

Pijp Komfoor zilver.

Voorzien van koperen binnenbak en palissander houten bolpootjes inclusief pijpen en pijpwroeter. Nederland, Amsterdam, 1785, Keurtekens: Leeuw, meesterteken, Amsterdams stadskeur, A. Ø 17,5cm, 450 gram, 835/1000.

€ 40,00
€ 380,00
31

Minimum volgend bod: € 400,00