#2291 | Kraantjeskan zilver.

Kavel verkocht
Versierd met gedreven bladdecors en medaillons. Tevens met originele brander. Nederland, Amsterdam, Willem Greefkes, 1818/1819, Keurtekens: Leeuw, meesterteken, Amsterdams stadkeur, minerva, . H34cm, 1058 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt