Kavel 2291

Kraantjeskan zilver.

Versierd met gedreven bladdecors en medaillons. Tevens met originele brander. Nederland, Amsterdam, Willem Greefkes, 1818/1819, Keurtekens: Leeuw, meesterteken, Amsterdams stadkeur, minerva, . H34cm, 1058 gram, 835/1000.

€ 800,00
€ 800,00
3

Minimum volgend bod: € 850,00