Kavelnummer 4357: Olieverf op doek. Cornelis Raaphorst (1875 - 1954).

Kittens op een rood kleed. Gesigneerd rechtsonder. Lichte verpoetsing in het middelste snoetje. 24,5 x 30,5 cm.

BIEDGEGEVENS

Bied informatie
Openingsbod € 600,00
Laatste bod € 600,00
Minimum volgend bod € 650,00
Opgeld (incl. BTW) 22,5%
Aantal biedingen 1
Datum start14-2-2019 08:37:00
Datum einde20-3-2019 07:00:00
Veiling sluit over0 dagen 11 uur 8 minuten
98% Complete