Kavelnummer 4357: Olieverf op doek. Cornelis Raaphorst (1875 - 1954).

Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel

Kittens op een rood kleed. Gesigneerd rechtsonder. Lichte verpoetsing in het middelste snoetje. 24,5 x 30,5 cm.

BIEDGEGEVENS

Bied informatie
Openingsbod € 600,00
Laatste bod € 900,00
Minimum volgend bod € 950,00
Opgeld (incl. BTW) 22,5%
Aantal biedingen 8
Datum start14-2-2019 08:37:00
Datum einde22-3-2019 13:22:40
Veiling sluit over-
271% Complete