Kavelnummer 2335: Theezeefje groot model met rijk versierde rocaille decoratie en schild met putti`s en kroon zilver.

Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel

Nederland, Lemmer/Sneek, Reitsma sr, 1896, keurtekens: leeuw, minerva, M, meesterteken - gebruikssporen. L 17cm dia 10,5cm, 71,9 gram, 835/1000.

BIEDGEGEVENS

Bied informatie
Openingsbod € 30,00
Laatste bod € 50,00
Minimum volgend bod € 55,00
Opgeld (incl. BTW) 22,5%
Aantal biedingen 11
Datum start14-2-2019 08:37:00
Datum einde20-3-2019 06:31:17
Veiling sluit over-
289% Complete