#2335 | Theezeefje groot model met rijk versierde rocaille decoratie en schild met putti`s en kroon zilver.

Kavel verkocht
Nederland, Lemmer/Sneek, Reitsma sr, 1896, keurtekens: leeuw, minerva, M, meesterteken - gebruikssporen. L 17cm dia 10,5cm, 71,9 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt