#1965 | Miniatuur lakenpers zilver.

Kavel verkocht
Nederland, Rosmalen, D.A.L.M. Venrooij, 1978, keurtekens: leeuw, minerva, meesterkeur, S - gebruikssporen. H 6cm B 4,5cm, 57,4 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt