#1953 | Pronkstuk Sierschaal rijk gedecoreerd met gegoten en deels gekerfde wereldse persoon afbeeldingen w.o. Noord en Zuid Afrikaans, Zuid Amerikaans en Europees/Scandinavisch zilver.

Kavel verkocht
Gedateerd en gesigneerd R.J. Fecit 1671. Dia 41cm, 1260,4 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt