#1893 | Broodmand ajour opengewerkt voorzien van medaillons en afgezet met opgesoldeerde rand zilver.

Kavel verkocht
Engeland, Sheffield, Charles Clement Pilling, 1894, keurtekens: meesterteken, kroon, leeuw, B - Lichte gebruikssporen, pootje verbogen. H 10,5cm x B 32,5cm x D 21,5cm, 652,6 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt