#1767 | Koektrommel met originele bijpassende onderschotel zilver.

Kavel verkocht
Nederland, S`Gravenhage, D.J. Aubert & Zn20e eeuw, keurtekens: meesterteken, 835 ZII - gebruikssporen, krasjes. H 9cm x B 19,5cm x D 16cm, 654,7 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt