Kavel 64

Nederland. 50 gulden. Muntbiljet. Type 1943. Wilhelmina - Zeer Fraai / Prachtig.

(Alm. 98-1.). Serienummer BA016680. - Zeer Fraai / Prachtig.

Minimum volgend bod: € 950,00